Karlos Vémola, přitlačen ke “stěně” a donucen k omluvě?

Před jistým časem se řešil spor Karlose Vémoly a Patrika Kincla. Vlastně jejich nevraživost se táhne ještě dále, než obecně laická veřejnost vůbec začala vnímat, že existuje nějaký sport, jako je MMA: Tehdy to bylo jen různé popichování o tom, kdo je a kdo není jedničkou na ČR SR MMA scéně. Tohle už za ně rozsekl Jíří BJP Procházka. A slávu CŘ SR MMA jedničky si, svými výkony, urval zaslouženě pro sebe.

Patrik Kincl zdroj: archiv Patrika Kincla

Patrikovi a Karlosovi tak zůstalo jen pošťuchování na sociálních sítích. Karlos se nijak netají svojí zálibou v exotických zvířatech. Jeho akvárium je asi nejznámější akvárium v ČR. Stejně jako jeho výběh s krokodýli a další výběh se lvy. Zajímavé, že to není tak dávno, co se v pořadu KO magazín Matouše Rajmonta, rozplýval nad sbírkou motýlů a nad vášní, kterou pro zvířata má. Nemáme žádný důvod pochybovat o tom, že jeho láska ke zvířatům je upřímná a opravdu na jeho chování jde vidět, jak se rozzáří, kdykoliv byť jen mluví o svých zvířecích miláčcích.

Bohužel tahle láska ke zvířatům, společně s vášní mít vždy něco extra, co nikdo nemá, ho dostala do problémů za hranou zákona. Neviděli jsme spis, ale z informací, které jsou dostupné ve veřejném prostoru, se jednalo o nelegální pořízení bilých tygrů.

Viz článek např. zde:

https://www.extra.cz/karlos-vemola-porusil-snad-vsechno-co-porusit-slo-odbornik-o-chovu-bilych-tygru-a-co-zakazuje-zakon-8a4fd

A právě díky této kauze se dostal, opět, do sporu s Patrikem Kinclem. Karlos nemá daleko k velkým prohlášením. Někdy rád pálí velkými slovy. Tentokrát vypálil v určité, napjaté atmosféře, že to byl právě Patrik Kincl, kdo ho udal na policii, že si nelegálně pořídil tyto bílé tygry. Bylo to v okamžiku, kdy už byla domluvena jejich odveta na prosinec 2022 do 02 arény na Oktagonu 38. V prosinci se tato odveta neuskutečnila, kvůli zdravotním problémům Karlose Vémoly.

Karlos Vémola

Patriku Kinclovi se toto osočení, z pochopitelných důvodů, nelíbilo. A nenechal si svoji nelibost jenom pro sebe. Podal na Karlose Vémolu žalobu v občansko právní rovině. Pravděpodobně za pomluvu a poškození dobrého jména. O předžalobní výzvě, kde Patrik Kincl požadoval omluvu, se už několikrát vyjádřil i Karlos Vémola. A nebral si servítky, když prohlásil, že jsou asi jediní dva fighteři, kteří budou trash talk řešit u soudu. Za nás jedna věc je trash talk. Kdy se dva fighteři popichují a provokují. Druhá věc je do veřejného prostoru prohlašovat o někom věci, které neudělal a tímto způsobem ho dehonestovat. A označovat někoho za udavače, bez toho, aby k tomu měl patřičné důkazy, bylo i pro soud pravděpodobně za hranou.

Ve vyjádření, které dal Patrik Kincl na svůj youtube kanál se zmiňuje, že mu měla přistát omluva od Karlose, kterou v některém ze svých dalších videí zveřejní. To může značit jediné, vyhraný soudní spor, nebo dohodu, před soudem. A také to, že možná Karlos do médií bude pořád vytahovat jaká je Patrik Kincl ublížená “tlustá” 77, ale nezmění to fakt, že i tento boj s Patrikem prohrál.

Tak si to ještě jednou shrňme:

První zápas Karlos Vémola vs Patrik Kinclvýhra na body pro Karlose 1:0

Karlos Vémola vs Patrik Kincl

Druhý zápas Karlos Vémola vs Patrik Kincl – výhra na body pro Patrika 1:1

Boj o trilogii a Karlosovo prohlášení, že to bude tak, jak on si řekne. V tomto směru se Karlos trošku přepočítal a nedivím se, že Patrik na ten zápas nekývl. A nebo to dopadlo, jak chtěl Karlos.

A pokud do něčeho nechceš jít, řekneš buď na rovinu ne, nebo si řekneš o takový nesmysl, který by ti tuhle nechuť dokázal přeplatit. Tak jako tak, tady vidím morální vítězství ve prospěch Patrika Kincla 2:1

Soudní spor Karlos Vémola vs Patrik Kincl. Karlos Vémola byl soudem donucen k omluvě. Jestli i k finanční satisfakci, nevíme. Další výhra pro Patrika Kincla 3:1.

Ale vypadá to, že to nestačilo a Patrik Kincl přidává ještě jednu ránu navíc. Oznámil spolupráci s bývalým sponzorem Karlose Vémoly. Jestli je ti to jméno povědomé, tak ano může být. Jedná se o bývalého kamaráda Karlose, kterého Karlos před nějakým časem obvinil z toho, že právě s ním (s Vítem Kaiserem) mu zahýbá jeho žena Lela. Před časem toho měli spolu hodně společného. Například podobně upravený Mercedes G od firmy Brabus.

Firma Víta Kaisera Karsit Group SE bude nově sponzorovat aktivity Patrika Kincla. Ten si turo spolupráci nemůže vynachválit a nechal se slyšet, že konečně našel velkého sponzora z míst odkud pochází.

Karlos Vémola a Vít Kaiser

Přechod sponzora na “stranu dobra” další výhra pro Patrika Kincla 4:1

Aktuální skóre:

Patrik “Inspektor” Kincl vs Karlos “Terminátor” Vémola

____________________________________________________________________

4:1

____________________________________________________________________