Neznalost pravidel, Zápas 3v1, Změna pravidel. To vše a ještě více na turnaji Clash of the Stars 6

Bizární organizace Clash of the Stars se znovu vrátila do vyprodané O2 universa, aby pobavili fanoušky a korunovali prvního šampióna polotěžké vahy. Atmosféra v hale byla neuvěřitelná a fanoušci dávali hlasitě vědět, kdo je oblíbený a kdo naopak ne.

O hlavní titulový zápas se postaral bývalý kulturista Filip Grznár, kterému se postavil influencer Luktuma. Z titulu se nakonec radoval Filip Grznár, který ukončil Luktumu hned v prvním kole.

V hlavním předzápase se představil Datel proti Kotlár security. Tomuto duelu se na poslední chvilku změnili pravidla z MMA bez rukavic na MMA s rukavicemi. Výhru si na guillotinu odnáší v prvním kole Datel.

Další zápas byl novinkou na naší scéně, jednalo se totiž o zápas jeden na tři. (Karos Benda resp. přesněji řečeno, střihl si tři zápasy hned po sobě. Ve výsledku to byla tři krátká kola, každé s jiným soupeřem.) Do červeného rohu se postavil Karlos Benda, který čelil hned třem soupeřům. Jako první z trojice se do klece postavil Dan Maďar. Ten sice Bendovi zatopil v postoji ale to nestačilo a dostává KO. Druhý se na řadu dostal Ladislav Tišer. Tišer dostal pár úderů a následně Bendu chvíli kontroloval na pletivu, ale ani to mu nestačilo a prohrává. Jako poslední vstoupil do klece i Dolari Plzňáko. Dolari moc v zápase neukázal a prohrál na submissi. Karlos po zápase prozradil, že po něm trenér chtěl high kick a na toto přání reagoval, přímo v zápase i rozhodčí, který prý výrazem Bendu prosil aby to nekopal a ´´nezabil´´ tím Dolariho. Karlos rozhodčího vyslyšel a Kudlanku “uožil” ke spánku.

Kontroverzní výsledek jsme dostali v zápase Míši ´´Miss Problém´´ Dostálové a Veroniky Zajícové, který měl být podle pravidel undergroundu. V zápase se zdálo, že ani jedna ze zápasnic nezná pravidla, ale navíc se zdálo, že pravidla nezná ani rozhodčí. V prvním kole se zdálo že má Miss Problém navrch, ve druhém kole se karta otočila. V druhém kole začala Zajícová lépe trefovat soupeřku. Ke konci druhého kola byla vidět velká vyčerpanost u Dostálové. Do třetího kola šla Dostálová úplně vyčerpaná a navíc mělo dojít na nedovolený úder, po kterém si Dostálová lehla na zem a zápas byl ukončen. Zápas tak skončil jako no contest. Organizace se pak omlouvala, hlavně divákům za způsobené zmatky v pravidlech.

Hlavní kartu otevřel souboj Žralok vs Rendys. Rendys celé kolo naháněl Žraloka, který v rámci zápasu naběhal 100 jarních Km. Sorry, podzimních. V posledních sekundách zápasu Žralok trefil tvrdý lucky punch a poslal Rendyse k zemi. Zápas tedy skončil v prospěch Žraloka.

Lucky punch made in Žralok

Až na uměle vytvořené dramata se mi turnaj velice líbil, protože jsme se mohli v některých situacích zasmát a dostali jsme navíc i pár poměrně dobrých výkonů.

Co se týče sportovních výkonů tak bych rád zmínil duel Lboy vs Icko a Bergino vs Riad. Tyto zápasy bych zařadil do sportovně dobré úrovně v rámci Clashe.