Clash of the Stars 7

Organizace Clash of the Stars má za sebou svůj největší galavečer, který se konal ve Sportovní hale Fortuna.

Galavečer nám otevřel zápas Michal “Psycho Michal” Peštuka vs Filip Procházka. Zápas začal v rychlém tempu ale lepší údery zasazoval Psycho Michal, kterému se nakonec podařilo ukončit svého soupeře hned v prvním kole na tko.

O druhý zápas se postarali Aleš Aleky Gottward a Daniel Justbekis Bek. Zápas opět začal v rychlém tempu, ve kterém oba zápasníci nechali hodně sil. Do druhého kola nastoupili oba vyčerpaní ale Dan se zdál, že je na tom trochu líp, což se následně potvrdilo, když Bekis ukončil Alekyho v druhém kole na tko.

Třetí zápas mezi Lukášem “Králem Pablem” Bartošem a Janem Rybkou skončil velice rychle. Po chvilce Rybka dostal Lukáše na zem, kde to Lukáš zabalil do krytu a rozhodčí tím ukončil zápas ve prospěch Rybky.

Zápas, ve kterém se proti sobě postavili Ondřej “Kluk s kamením” Untermuller a Ladislav “Kukisman” Gal nám doručil zajímavou bitvu dvou kontroverzních influencerů. Kluk s kamením byl velký favorit ale svou pozici favorita neobhájil, když prohrál s Kukismanem jasně po třech kolech na body.

Asi jeden z nejznámějších policistů v česku Petr “Maniac Cop” Reif se postavil rapperovi Elmovi Moravcovi. Hned v prvním kole Elmo poslal Reifa nachvíli k zemi, kde ho však nedokázal ukončit. Druhé kolo dostal Reif Elma pod sebe kde ho celé kolo kontroloval. Ve třetím kole už byli oba dost unavení ale podle bodových rozhodčím Elmo udělal víc, a tak vyhrál po třech kolech na body.

Zápas, ve kterém se měli objevit Drahomíra “Lady Dee” Jůzová a Nikola Lauberová na poslední chvíli hlásil změnu, protože Lauberová nenastoupila, místo ní však nastoupila Eliška Kovaříková, která předvedla proti Lady Dee vzhledem k okolnostem velice dobrý výkon, na výhru to ale nestačilo, a tak si Lady Dee připsala výhru na body.

Další zápas Dan Bayer vs Alex Zach byl po sportovní stránce asi nejlepší. V zápase jsme mohli vidět krásné přestřelky v postoji, ale i grapplingu. Ve druhém kole se Alexovi podařilo chytit na zemi škrcení, ze kterého se už Bayer nedostal a byl nucen odklepat.

V zápase David “Čonny” Čonka vs Jakub Kroka jsme mohli vidět rychlé ukončení ze strany Čonnyho, který se místo plácnutí si ve středu klece vrhnul hned po takedownu, který byl úspěšný. Čonny rychle chytil škrcení a Kroka byl nucen odklepat.

Zápas podle pravidel sumo, ve kterém se objevil Ondřej “Gappa” Bihary a Bartoloměj “Bertik” Girga asi moc nesplnil očekávání fanoušků. Zápas vyhrál Girga s poměrem 5:1 na body.

Předposlední holčicí zápas na této kartě obstarali Petra “Inked Dory” Úradníčková a Denisa “Denča” Ryndová. Zápas vyhrála Denča ve druhém kole po krásném kopu na břicho soupeřky a následných úderech.

V dalším zápase se ukázal jeden z největších favoritů karty Václav “Baba Jaga” Mikulášek, který si šel víceméně pohrát s Patrikem “Žralokem” Hüblerem. Mikulášek celý zápas dominoval nad Žralokem, který však ustál neskutečné údery skončil až ve třetím kole, když rozhodčí nenechal Žraloka více trápit a ukončil zápas v prospěch Mikuláška.

Zápas mezi Miroslavem “Faynem” Lonerem a Tadeášem “Gangstaboyem” Veselým skončil ještě dřív než vůbec začal. Při nástupu napadl jeden z diváku Tadeáše, který byl několik minut potom v bezvědomí.

Poslední ženský zápas, kde se představili Dominika “Mína” Elisherová a Lada “Laduška” Kašparová. Mína se hned vrhla do zápasu, ve kterém se Laduška ani moc nebránila a po třech rychlých počítáni vyhrála Mína.

Hlavní zápas večera Aleš “Psychopat” Bejr vs Jaromír Soukup skončil jak mnozí předpovídali diskvalifikací Bejra, který v zápase i přes dvou napomenutí rozhodčího stále dával Jaromírovi hlavičky. Jaromír Soukup se tak připsal výhru v prvním kole.