Fabriq 4 Bártl vs Odunjo

Turnaj Fabriq mma, který se konal v městské sportovní hale v Nitře, nám opět přinesl spoustu skvělých výkonů ať už od amatérských zápasníku nebo už dobře známých jmen domácí scény.

První ze čtyř amatérských zápasů otevřel duel Jan Švagerko, který ukončil Viktora Kovače v druhém kole na triangle choke.

Ve druhém zápase jsme mohli vidět jak Róbert Guth uštědřil ko hned v prvním kole Dominikovi Csehovi.

Ve třetím zápase se předvedli Mário Brezovský, který po dominantním výkonu vyhrál jednoznačně na body nad Lukášem Sorokou.

Poslední amatérský zápas nám přinesl pěkný souboj mezi Samirem Smaalim a Erikem Dangem. Erik celý zápas dominoval a připsal si tak cenné vítězství jednoznačně na body.

V prvním profi zápase jsme mohli vidět jak Dominik Podzemský porazil poměrně rychle Patrika Křižane ve druhém kole na ko.

Z druhého zápasu plného kvalitního grapplingu se po výhře víc radoval Jan Stanovský, který to neměl proti Stevanu Nikolići vůbec jednoduché. Nikolićovi se sice podařilo dostat Stanovského do problémů, když chytil škrcení ale Stanovský se z toho dostal a utáhl Nikoliće na triangle choke.

O další zápas se postarali Thomas Redonto, kterému se povedlo přesvědčit bodové rozhodčí, a tak po třech kolech porazil Filipa Lineka.

Čtvrtý zápas skončil poměrně kontroverzně kdy z ničeho nic Denis Gondžala vzdal zápas po půlce posledního kola, a tím pádem prohrává proti Krisztiánovi Simonovi (Denisovi prý prasknul ušní bubínek v druhém kole a zápas už ho dál nebavil, a proto se vzdal).

V hlavním předzápase se střetl přemožitel Vaška Mikuláška Robert Koky a kamarád Piráta Viktor Conorto. Robertovi se povedlo chytit triangle choke, který byl nucen Viktor odklepat a Robert si tím připsal další výhru.

Hlavní zápas večera, ve kterém se předvedli dva zápasníci Oktagonu, asi moc nepotěšil domácí fanoušky, protože oblíbený domácí zápasník Marek Bartl po třech kolech jasné prohrál s angličanem Tayem Odunjem. Tayo Marka celý zápas kontroloval na zemi a připsal si další cenný skalp.