Nadya Dridi – Díky Clashi dělám bojové sporty

Zdravím tě, lidi tě můžou znát i jako influencerku, jak bys se představila fanouškům bojových sportů?

Ahojky, pro lidi co mě neznaj tak teď vlastně dělám bojové sporty ale věnuju se tomu chvilku. Vlastně od mích osmnácti nebo devatenácti a teď je mi dvacet jedna, takže dva nebo tři roky, možná dva a půl roku. Jinak dělám i make-up, jsem make-up artistka, točím, dělám fotky, točím na tik tok a zároveň ještě studuju, takže toho dělám víc a nemám jeden job.

Tvůj sen je zápasit v K-1, budeš v RFA zápasit právě pod těmito pravidly nebo tě uvidíme i v MMA?

Budu zápasit v K-1, což je pravda ale dělám ještě thai box a mám vlastně jeden zápas v thai boxu. V MMA mě asi neuvidíte, protože mě zem zatím moc neláká a chci se hlavně věnovat postoji.

Máš v hlavě nějakou soupeřku?

V hlavě mám nějaký soupeřky, ale samozřejmě to musí být moje váha, protože chodím padesát čtyřku a spíš to není ze sportovního hlediska ale ti co mi vadí, takže třeba přítelkyně od Lesyho Denisa Ryndová, která dělá těžký videa jak je těžká frajerka na tik toku a fighterka a tak přitom si myslím, že tomu tak úplně není a máme vlastně stejnej počet zápasů nebo já mám tři a ona má dva profesionálně a já mám jeden profesionální v Clashi, takže s ní by to bylo fajn ale asi na to není ready a myslím si, že to Lesy nikdy nedovolí.

Jde v tomto případě jen o jeden zápas nebo tě v RFA uvidíme vícekrát?

Na RFA máme zatím domluvenej jenom jeden zápas ale už plánujeme něco i na další eventy, takže bych se tam měla objěvit vícekrát ale samozřejmě uvidíme jak mi to půjde.

Kde se plánuješ připravovat na své zápasy?

Plánuju se připravovat tady v Praze. Trénuju v BT Gymu kam chodím na thajskej box, kde mě trénuje Míra Šafra a Eva Lišková box to jsou moji dva hlavní trenéři a trénuju hlavně tam.

Na kontě máš i vystoupení v Clash of The Stars, jak vzpomínáš na tuto zkušenost a přípravu, kterou jsi musela podstoupit?

Na Clash vzpomínám super, protože vlastně díky Clashi to byl takovej ten final bod kdy jsem se začala těm bojovým sportům věnovat víc, a že jsem tam podepsala smlouvu a kdyby nebyl Clash tam nevim jestli vůbec jako bych dělala bojový sporty tak jak je dělám teď, takže na to vzpomínám super.

Na turnaji bude startovat i zápasnice Veronika Zajícová, která také zápasila v Clash of The Stars, zajímal by tě zápas s ní?

Jestli já mám zájem o zápas s ní to nevím možná asi i jo ale spíš bych řekla, že ona má zájem o zápas semnou, i když teda říká, že se chce dostat do UFC a nevím kam a zajímá jí zápas semnou, když já mám dva nebo tři zápasy. Volalo mi už víc organizací, že semnou chce mít zápas ale v MMA v postoji nechce, i když má Veronika přes asi sto zápasů v postoji a já jak jsem říkala tři ale hlavně chce jít MMA což já s ní určitě nepůjdu, protože to není moje disciplína.