Rozhovor před i po zápase s Mikim Rybou (The Ring 10)

Zdravím tě, máš těsně před zápasem, jak se cítíš a jaké jsou tvoje pocity?

Jsem celej den nervózní trošku ale už je to lepší, jak jsem došel na halu a těším se na fanoušky. Šest let jsem tady v Boby nebojoval, takže se na to těším.

Máš nějakou predikci na tvůj zápas?

Tak maďar je tvrďák, boxoval s tou širší evropskou špičkou, sice má záporný skóre ale to nic neznamená a určitě ho nepodceňuju a uvidíme po prvním kole, samozřejmě chci zvítězit před domácím publikem a chci to ukončit před limitem, protože poslední zápas co jsem tady před šesti rokama měl tak jsem vyhrál ko ve druhým kole.

Co bude první věc, kterou uděláš po zápase?

To ti řeknu úplně jasně. Zítra letím na dovolenou do Egypta, takže se těším.

Právě jsi vyhrál svůj zápas, jak se cítíš teď?

Vrací se mi vzpomínky po těch šesti letech. Vlastně tak jak jsem ti říkal předtím, tak jsem vyhrál a ve druhým kole zase, takže super. Je to krásná nostalgie, která se stala realitou a mám z toho radost. Nic mi není takže můžu letět na tu dovolenou a pokračovat dál v přípravě.

Jak bys teď ohodnotil svého soupeře?

Já jsem věděl, že bude agresivní a bude mít rychlej nástup v tom prvním kole. Počítal jsem, že bude odpadat a to se taky vyplnilo, tak jak jsem čekal ale né tak brzo.

Zápasil jsi doma v Brně a měl jsi v hala neuvěřitelnou podporu, vnímal si to v zápase nějak?

Jasně vnímám to. Boby je takový specifický, že se to dobře rozléhá a ti fanoušci, fakt mě to hnalo a vnímal jsem to. Měl jsem takovou nouzi v prvním kole ale říkal jsem si, že kvůli těm lidem to nemůžu prostě vzdát.

Je tady závěr. Já ti děkuji za rozhovor. Teď máš šanci něco vzkázat fanouškům nebo hejtrům.

Zdravím všechny fanoušky mma bez masky, podporujte bojové sporty a buďte dobří lidé.