Rozhovor s Karlosem Vémolou po předpremiéře jeho filmu

Karlos “Terminátor” Vémola při příležitosti vydání filmu o jeho životě vyrazil na roadshow do všech krajských měst, a nám se povedlo ho rychle po předpremiéře filmu vyzpovídat.

Zdravím tě, jaké jsou tvé první dojmy a pocitu po prvních reakcích od lidí po předpremiéře filmu?

Zatím to je velice pozitivní, mám z toho radost, hlavně mám radost z toho, že je o to takový zájem, což jsem opravdu nečekal. Ve většině míst musíme zvětšovat a přidávat sály a tak dále, takže zatím z toho mám velkou radost.

Je ve hře třeba aji nějaký seriál jako to bylo u Attili?

Hele, teď jsem o tom ještě vůbec nepřemýšlel. Já bych chtěl ještě nejdřív zmlátit Attilku, než budu řešit seriály. Uvidíme, co z toho vznikne. Tohle bylo takové dílo mého života. Patnáct let se za mě rejža pověsil, ale myslím si, že po těch předpremiérách a po tom natáčení tohoto filmu si zase rád chvilku odpočinu.

Pro lidi, kteří ještě film neviděli, proč si myslíš, že by se měli na něj přijít podívat?

Ze dvou důvodů, buď mě fanděj, a nebo mě nefanděj a chtějí vědět, jestli Karlos Vémola je opravdu takovej magor, jak se povídá, takže aby se přišli přesvědčit.

Plánuješ nějakou změnu v přípravě, například návrat do London Shootfighters před odvetou s Attilou?

Určitě, to je jedna ze změn, a těch změn bude hodně, čím dřív v Londom Shootfighters budu, tím líp.

Je tady závěr. Já ti děkuji za rozhovor. Teď máš šanci něco vzkázat fanouškům nebo hejtrům.

Hele, fanouškům nebo hejtrům, pokud sem přijdou podívat fanoušci protože mi fandí, nebo hejtři protože jsou zvědaví, tak když přijde padesát procent těch a padesát procent těch, to znamená sto procentní sledovanost, a z toho bych měl radost. Každopádně všem, co na ten film přijdou z jakéhokoliv důvodu, děkuju.