Rozhovor s Vladem Lengálem

Zdravím tě, tvým soupeřem na turnaji 50 bude Švédský bojovník Samuel Bark, co si myslíš o svém soupeři?

Je to výborný postojář má WBC titul v boxu a v Cage Wariors jsem ho viděl se prát i na zemi. Prohrál s Keitou ale i tak je to výborný zápasník. Je postavenej výš ve světovém žebříčku než já a to i v Oktagon rankingu. Takže, je to pro mě výzva.

Tvého soupeře jsi mohl vidět už na Oktagonu 39 proti Keitovi, co říkáš na tento zápas, viděl jsi ho?

Na tom Oktogonu jsem bojoval. Jeho jsem viděl a zdál se mi tam, že neukázal svoje. Nestihl ukázat svoje kvality, takže se nechám překvapit a já jsem rozhodně líp připraven ještě, než jsem vzal výkon večera na Štvanici, takže se na zápas moc těším.

Byl jsi součástí posledního turnaje na Štvanici, teď budeš zápasit na dalším ikonickém místě v Ostravě, která byla dějištěm několika legendárních bitev, jaké jsou tvé pocity být na takovém turnaji?

No na padesátku se moc těším hlavně do Ostravy, protože tam mám plno kámošů, protože všichni boxeři Ostravaci Karviná či já nevím, tady v tom okolí jsou všichni kolem boxu. S mnoha klukama jsem tam zápasil. Mám tam hodně kamarádů a Ostravo těším se na to publikum.

Původně si měl zápasit na jedné kartě se svým parťákem Radkem Roušalem, ovlivňuje tě nějak tento faktor, že tam nebudeš se svým parťákem?

Neovlivňuje, škoda příprava je stejná makáme spolu je mu se to o 3 týdny protáhne takže mu pomůžu ještě v O2 aréně a jdeme oba dva pro výhru.

V žebříčku stoupáš vzhůru, momentálně jsi desítka žebříčku své váhové kategorie, titulová šance se už blíží jak si myslíš, že jsi daleko od titulové šance?

Necháme se překvapit jak to udělat. Hlavně nejlepší zápas a jdeme pro titul.

Jaké jsou tvoje další plány, uvidíme tě ještě v nějakém zápase, ať už je to MMA nebo box kromě toho zápasu v Ostravě?

Nechte se překvapit čeká nás něco velkýho.

Když jsme u těch plánů, tak jaké jsou tvé další cíle, zda v mma boxu nebo životě?

Nevím, ale chci titul Oktagonu. Chci to dokázat sobě a své rodině a pro všechny co jsou v tom se mnou a životě. Já bojuju, žiju takže to je můj život.

Děkuji za rozhovor a na závěr ti dávám šanci něco vzkázat, ať už fanouškem nebo hejtrům.

Děkuju borci nenechte se zlákat na sociálních sítích. Buďte real čau.

One Reply to “Rozhovor s Vladem Lengálem”

  1. Pingback: Oktagon 50 (Ostrava) – MMA BEZ MASKY – novinky ze světa bojových sportů