V UFC mají nové pravidla pro bodové?

V rámci eventu UFC Fight Night Holloway vs Allen se představila i reprezentantka Česka Lucie Pudilová. Měla na tomto eventu svůj druhý zápas po svém návratu do UFC. Bohužel pro ni, nechala práci na bodových rozhodčích a celá MMA komunita se nestačí divit, jak mohli její zápas nabodovat tímto způsobem.

Chápeme, že je občas těžké vybrat dobré rozhodčí, ale aby zápas rozhodovali na bodech TŘI, opravdu slovy tři nezkušení rozhodčí, je výsměch celé zápasnické komunitě.

Henry Gueary i Ross Swanberg nerozhodovali zápas od roku 2018. 5 let, slovy PĚT dlouhých let.

David Hueyette skóroval, před tímto zápasem, pouze dva, slovy DVA zápasy. Po zápasnících chce UFC profesionální výkony, ať už v kleci, nebo v prezentování sama sebe Neustále kontroluje zda neberou nějaké zakázané látky a pak nechá rozhodovat zápas tyto tři “amatéry”, co si nejspíš odskočili z castingu na nový serál Netflixu?

Jestli jsou tyto výše napsané informace pravdivé, tak je to hodně velký průser. Ano rozhodčí se určitě musí naučit někde bodovat. Ale neměli by se učit bodovat na eventech v TOP MMA lize, kterým UFC bezesporu je.

Existuje jediný způsob jak s tímto něco udělat. Vzít tyto tři rozhodčí do studia, ukázat jim zápas a zeptat se jich, kde doprd…. viděli vyhrát v prvním kole Joselyne Edwards.

Lucie Pudilova vs Joselyne Edwards

skóre karty jednotlivých rozhodčích:

Henry Gueary

koloLucie PudilováJoselyne Edwards
1.910
2.109
3.109
Celkem2928

Davide Huyette

koloLucie PudilováJoselyne Edwards
1.910
2.109
3.910
Celkem2829

Ross Swanberg

koloLucie PudilováJoselyne Edwards
1.910
2.109
3.910
Celkem2829

Takto komentovala výsledek Lucie Pudilová:

“Děkuju za podporu vám všem láme mi to srdce, že se musím vyrovnat s touhle prohrou 💔 Chtěla bych se omluvit všem trenérům, kamarádům, rodině, fanouškům a poděkovat všem lidem co ve mě věřili a pomáhali mi.”

Viditelně ani Joselyne není spokojená s tím, jak bodový rozhodčí viděli zápas a má pro Lucii Pudilovou jasný vzkaz:

@luciepudilovamma, kdykoli budeš chtít, můžeme ten zápas zopakovat, to jsem řekla tvému ​​týmu, když jsme šli z klece. (věř mi, že to takto taky nechci nechat)

Otázka je jen, zda vedení UFC na odvetu kývne a pokud ano tak kdy ji uvidíme. Vzhledem k takto nabodovanému výsledku, si ten zápas odvetu zaslouží.

reakce Johna Kavanagha:

Podali jsme stížnost, abychom nechali zápas (Lucie Pudiolva) přezkoumat atletickou komisí v Missouri. Navzdory 100% médiím a mnoha zavedeným odborníkům, kteří uváděli, že to musela být chyba rozhodčích, nám byla odepřena i jednoduchá revize zápasu a jeho bodování. Velmi skličující (John Kavanagh)