Vágner končí v RFA

Ve svém Live streamu Boris Marhanský potvrdil, že v organizaci v roli moderátora končí Petr Vágner. Jestli to bylo z toho důvodu, že se na jeho výkony po prvním i po druhém galavečeru snesla vlna kritiky, nebo proto, že měl smlouvu pouze na dva eventy, můžeme jenom spekulovat. Faktem zůstává, že Petra Vágnera v Ostravě ho na třetím galavečeru RFA v roli moderátora už neuvidíme.

Celý live stream zde.

Boris Marhanský nalákal fanoušky na co se můžou v Ostravě těšit. Oznámil dva hlavní hřeby večera. Zápas Leo Brichty s Vítězslavem Rajnochem pod pravidly real fight a hlavní zápas v MMA, kde se představí Čech Vojtěch Garba a proti sobě bude mít velice zkušeného chorvatského MMA zápasníka, který si dokázal poradit i s Attilou Véghem, kterého organizace představila na turnaji v Bratislavě a tím je Goran Reljič. Karta by měla obsahovat 12 soubojů z toho 4 pod pravidly Real Fight a 8 MMA zápasů. Fanoušci se můžou těšit na zápas Igora Daniše, který se připravuje v Holandsku a stejně tak RFA vyslyšela i poptávku po videích z přípravy zápasníků, které by byly dostupné přes jejich youtoube kanál.

Jedním z prvních pak bude právě medailonek o Igoru Danišovi.

Igor INGWAR Daniš

Na RFA3 se dále představí hvězda jedné významné polské organizace ve svém zápase se soupeřem z Polska. Jejich jména se organizace chystá teprve zveřejnit. Něco pro polské fanoušky, kteří to mají do Ostravy opravdu blízko. Dále se můžeme těšit na komentátora v podobě Davida Dvořáka. Není jasné, kdo bude na druhé komentátorské židli, když Slavomír Jurko má už domluvené na tento termín angažmá jinde.

Co určitě nebude v Ostravě je Real Time Show.

RFA se netají tím, že chce budovat spolupráci s ostatními zahraničními MMA organizacemi a umožnit svým zápasníkům účast na jejich galavečerech, stejně jako umožnit zápasníkům těchto organizací, zápasit na galavečerech RFA.

Exlusivní dokumenty, které natáčí Nova, Markíza stále zůstavají dostupné jen na platformě Voyo.

RFA zárověň s tím oznámila změnu termínu turnaje v Brně, který měl být původně ve stejný termín jako Oktagon. Nové datum tak bude 24. října. V září RFA předsi jen bude pořádat turnaj, ale mimo hranice České a Slovenské republiky a sice v Budapešti v Maďarsku. Nemají momentálně ambice vyprodat tu největší halu v Budapešti. Spíš otestovat jak je trh v Maďarsku hladový po těchto galavečerech plných adrenalinu, MMA a postoje v malých rukavicích. Rozhodli se tak na základě dobrých čísel v rámci prodaných PPV do Maďarska. Není to nic překvapivého vzhledem k tomu kolik maďarských bojovníků startovalo ať už v rámci Warm Up, nebo v rámci Grand Opening.

Dále společně s Erikem Brezovským rozebrali jednotlivé zápasy a zmínili práci rozhodčích, které má v jejich organizaci v režii Jakub Muller. Ten zorganizoval nejen rozhodčí, ale přinesl do organizace i nový prvek v podobě komisařů, kteří dohlížejí na to, aby celý průběh zápasů byl v souladu s pravidly.

V krátkosti představily šňůru galavečerlů Ring Tour, kde se představí hlavně postojářské disciplíny v poměru 5:5 zápasům Box a Real Fight.

Sledování zápasů i co se týká galavečerů Ring Tour zůstává stejné. V den turnaje buď na místě nebo prostřednictvím PPV na platformě realsport.tv a s jednodenním zpožděním na platformě Voyo a Markýza. Po 30 dnech pak bude tento kontent dostupný i na kanálu RFA youtube kanále.