Michal Zatorský – “@badsivak – boxér by ti v boxu nakopal riť”

V live stremu MMA Bez Masky s pořadový číslem #134 byl hostem boxér Michal Zatoro Zatorský.

Celý stream ke shlednutí zde.

Jak se máš?

V pohodě jako vždy.

Nijak jsem Tě nepředstavoval, protože jsem chtěl aby ses nám představil sám. Co nám o sobě můžeš říct. Respektive jak se umíš prodat publiku?

Jsem Michal Zatorský jsem 12 násobný Mistr Slovenska v Boxe, patřím mezi top boxery.

Proč se ptám, protože, když si dám tvé jméno do googlu tak to hned odkáže na MMA a na sherdogu to máš jedna výhra dvě prohry, tak by to pro někoho mohlo znamenat jé, co nám ten chlapec tady říká, vždyť má tady negativní skóre.

Jen dodáme, že Michal Zátorský se dostal do finále Světového poháru v Litvě, kde porazil výborného Boxéra ze Švédska na body. Pak se se dostal do semifinále na ME, kde porazil úřadujícího mistra Evropy a účastníka Olympijských her z roku 2012. Na Mistrovství světa v Arménii porazil mistra světa z Filipín. V rámci Bundesligy se mu podařilo porazit mistra světa z německa Artura Brilla. V rámci boxérského žebříčku mu patří aktuálně v rámci světa 160 místo z nějakých cca 600 boxérů. V rámci ČR a SR patří jednoznačně ve své váze k boxérské špičce.

Víš jak tady v Čechách a na Slovensky box vůbec není tlačený tak jak MMA, tak se pak není čemu divit. Jasně, že se tu teď všichni dívají na Oktagon, UFC, RFA atd. Ale ten Box tady u nás nemá takové galavečery kam by chodilo 5 až 20 tis lidí, nebo ho jen sledovalo u televize.

V Boxu tady prostě nejsou takové galavečery jako v rámci MMA. Zkrátka mometálně je Box tak nějak upozaděný oproti MMA.

Proto jsem právě chtěl aby ses představil a řekl ty svoje největší úspěchy. Protože si myslím, že o tom se strašně málo mluví.

Byl jsem třetí na Mistrovství Evropy, pátý na Mistrovství světa. Vyhrál jsem světový pohár. Zkrátka zápasil jsem s těmi nejlepšími boxéry. Nebojím se říct o sobě, že patřím mezí boxerskou špičku. Prostě to tak je. O tom vůbec nemusíme debatovat.

Mě se to líbí to zdravé sebevědomí, protože jsou frajeři co toho dokázali hodně, ale nedokážou se pořádně prodat. Zkrátka máš tu týpka, co to má 2:0 a jsou vidět všude a pak jsou tu frajeři, kteří mají trofeje, ověšení medailemi, ale nikdo o nich neví.

Zkrátka né každý má ten dar té řeči. Někdo to umí lépe, někdo hůře, někdo má prostě problém hovořit na kameru, protože se stydí, není mu to přirozené. Pak je ve stresu, když jsou tam kamery a víc lidí.

Ale je to tak, že to zdání pak trošku klame. Že ten, co je nejvíc vidět, není ten, co toho v tom sportu dokázal nejvíc. Prostě si jede potichu to svoje a druhhý, jak ty jsi řekl co má skóre 2:0 tam vyskakuje všude možně. Nejsem zastánce nějakého trash talku, já jen zkrátka povím věci tak jak jsou, tak jak je vídím, to je celé.

Hlavní problém, který bych chtěl s tebou řešit je, no k tomu se ještě dostaneme. K jedné zajímavosti, která určitě potřebuje spatřit světlo světa. Ale teď, co mě ještě více zajímá je tvůj pohled proč je tady ten rozdíl mezi Boxem a MMA. Proč je tady takový nepoměr ve sledovanosti a popularitě.

Já už jsem se o tom jednou bavil. Víš jak, když chceš dělat nějaký bussiness a chceš aby to fungovalo musíš do toho natlačit peníze. Když můžu dát jako příklad v Česko Slovensku Oktagon. Ty to rozjeli skvěle. Udělali show, investovali peníze, dostali to do televize, byť to byla jenom internetová O2 TV, ale ta tu sledovanost prostě měla. Udělal se příběh a už to jde. Fakt jako kloubouk dolů před nimi. Prostě TV prodává a to je zkrátka fakt. A co se týká Boxu tak tady nic takového v čechách a na slovensku zkrátka není. Kdokoliv si může říkat co chce, ale za mě tu chybí promo, chybí tu peníze, které by se investovali do marketingu a do boxérů. Zkrátka je potřeba se starat i o boxéry, co se týká mediální stránky. Bez toho to dnes prostě nejde. To jde v ruce jedno s druhým.

Televize zkrátka prodává nejvíc.

Chtěl bych teď pozdravit frajera, co je ověšený medailemi, ale taky o něm moc neslyšíš, což je Michal Takacs. mimochodem patří mu 40 místo na Boxrec.com

Zdravím tě Michal. Patří taky k těm top boxérům v čechách a na slovensku.

S Michalem Tacacsem když jsme vysílali tak jsem byl úplně v šoku, protože co měl za sebou za sbírku medailí, pohárů, všeho možného. Prostě plnou stěnu “trofejí”. Víš jak a úplně tak pokorně, nemusel tam někde skákat až já nevím kam ke stropu.

Já ty medaile mám ve skříni.

Michal Zatorský

Ale právě, že to je ono, že frajeři, kteří by mohli být pořádně hlasití, tak jsou ticho.

Právě říkal jsi média a natlačit peníze. Jenže spousta firem chce ty peníze tlačit především tam, kde budou ty firmy vidět.

Víš jak lidi chtějí vidět krev, boj, prostě dva válečníky, co poměřují síly ať už v MMA, nebo jiných bojových sportech. A ten Box je přeci jen trošku jinde. Je to zkrátka Olympijský sport, tak co k tomu víc říct. Ale i tak v tom boxe jsou bojovníci, co dokážou udělat super zápasy. Zkrátka si myslím, že je potřeba ten box víc natlačit do televize, najít ty sponzory, kteří jsou ochotni do toho nalít peníze. A půjde to. Když to jde jinde ve světě v Anglii atd. proč by to nemohlo jít i u nás? Když tady může být organizace jako Oktagon, mohla vzniknout RFA, proč by tady nemohlo mít úspěch něco, co se týká boxu?

Setkávám se s hodně názory od boxérů, že je to o tom, že je to olympijský sport, který se snaží držet nějakou úroveň, nikde nevykřikují, ale co si budeme povídat ten marketing je prostě potřeba. Jinak ty lidi to prostě nezajímá. To si myslím, že je jeden z těch hlavních problémů, že ta stará liga těch boxérů. Ti, co to mají vydřené. Myšleno odzápaseno mraky zápasů. Tak to moc nechtějí. Nebudou točit žádné videa, protože k čemu to bude. Nefoť mě, já se k tomu nebudu vyjadřovat a tak podobně. Ale na druhou stranu ty věci jsou prostě potřeba na to aby jsi byl vidět.

Je taková doba, víš jak. Doba se posunuje ve všem a tohle k tomu prostě potřeba je. Když nechceš vydělávat peníze, tak seď doma a nic neměň. Zkrátka dnes to patří k tomu a takové nechce se mi a kdesi cosi, to jsou jenom takové dětské řeči, tak seď doma a dělej něco jiného.

Vím, že O. Novotný v rozhovoru pro real talk zmiňoval, že pokud chceš být na tom vrcholu, tak musíš být i trochu showman. Musí to být takový desetiboj. Nestačí zkrátka jen vyhrávat. Zkrátka, že musíš umět i kecat na kameru atd. Pokud chceš být sportovec. Ok buď, ale získávej trofeje třeba buď amatérským mistrem světa vem si medaily a běž domů, můžeš být v klidu, nemusíš nic natáčet. Ale pokud chceš být profesionál tak k tomu prostě patří všechna ta mediální omáčka kolem toho. Protože musíš ty lidi nalákat. Ty lidi platí listky, platí PPV a musíš jim dát ten důvod, proč by se na to měli podívat i za tu cenu, že musí vytáhnout nějakou korunu z peněženky.

Ano souhlasím, ale v prvním řadě by ten zápasník by ty lidi měl zaujmout svým výkonem ať už v ringu, nebo v kleci. A to ostatní je na šikovnosti toho fightera, jestli umí mluvit, jestli z něho vyzařuje charisma. Jestli se líbí těm lidem. Ale na prvním místě by měl být v každém případě ten výkon.

Samozřejmě pokud má frajer vyšperkovaný instagram, umí trash talky, ale za minutu leží po KO na zemi, tak to působí směšně. Ale když je frajer, který to umí pak prodat i v kleci, tak je to, co chtějí lidi vidět. Prostě když potvrdí všechno, co říkal v kleci, nebo v ringu, tak pak je to za mě prostě bomba. I když zase když budu zmiňovat toho Karlose Vémolu, že plno lidí ho nemá rádo za tohle a za tomto, ale on to dělá prostě dobře.

Samozřejmě, že to dělá dobře o tom se vůbec nemusíme bavit. Je to sportovec v MMA toho dokázal hodně, velký respekt. Víš jak lidi si můžou říkat, co chtějí, ale faktem zůstává, že vyprodat halu dokáže.

Zkrátka ať ho miluješ, nebo nenávidíš stejně se na to půjdeš podívat. A co si budeme povídat on většinu těch zápasů, co řekl, tak udělal. S tím Attilou mu to nevyšlo. To je jasný tam Attila byl lepší. Ale s většinou řekl vezmu tě na zem a to taky udělal a to je na tom to hezký.

To ano. Ale ten box no tam zas.

To je jiná kapitola. Teď jsme byli v MMA.

Ale ani v tom boxe mu nemůžu upřít to, že to udělal tak, jak to řekl. Řekl, že vyvine tlak na Marpa a to taky udělal. A vyšlo mu to. Ale na pohled to nebyla vůbec pěkná podívaná.

Michal Takacs mi tu píše, že by měli oslovovat zápasníky a ne influencery. To je prostě chyba. Je to tak. Chceš vidět pohledný box, tak musíš oslovit boxera a ne influencera.

Nevím na co Michal naráží, ale pokud naráží na to, že tu někdo pořádá galavečer a chce tu svoji organizaci nějakým způsobem vyhajpovat a chtěli by tam mít zápasy zápasníků, tak ano měli by oslovovat zápasníky. Jenže ten influencer už tu pozornost má. Má mnohem víc sledujících než ten zápasník a ty tam ty lidi prostě potřebuješ nějak dostat. Ale otázka je, je schopný ten zápasník jim tu halu prodat? Prostě narážíš v tom na markerting.

Ale dokážu se vcítit do role toho promotéra. Kdy hala něco stojí, přenos něco stojí a ty peníze prostě někde vydělat musíš.

Takže potom tu budou influenceři mít přednost před reálnými zápasníky, které ty zápasy živí, jen proto, že mají větí sledovanost? Ten influencer si umí vydělat skrz ten instagram. Víš jak není úplně v pořádku, že zápasník na to aby se uživil a uživil i rodinu, tak musí ještě mít jednu práci. To za mě není ok. Nebo ať to ten promóter nějak spojí. Nebo ať si mě pozvou abych rozbil hubu nějakému influencerovi.

Já si spíš myslím, že by z těch dobrých fighterů měli lehce udělat influencery.

To by mohli.

To je asi nejlepší cesta.

To musím být i já v tomto směre lepší. To už jsem pochopil.

Ta doba je prostě v tomto směru posunutá a ty firmy nebudou tlačit peníze do někoho, kdo jim tu reklamu neudělá.

To je jasné. To je na každého šikovnosti, jak se v tomhle směru zařídí. Já mám něco v plánu, takže uvidíme.

Co se týká těch fighterů na instagramu, chce to prostě zvednout tu laťku. A třeba PatronBoxing, nevím jak to působí na tebe, ale mě se zdá, že jdou právě touto cestou. Snaží se víc ty fightery promovat. Dělat zajímavější videa na oko. Ale za mě tam chybí ten příběh. S kterým ty se prostě můžeš ztotožnit. Například ve stylu, že Michal Zátorský chodil do týhle školy měl tyhle problémy. Já si řeknu ty kokos já měl stejný problémy. A ztotožním se s tím příběhem. A budu ti fandit a budu v tom už nějak zainteresovaný. A to tady chybí.

No PatronBoxing vnímám už jen z toho důvodu, že jsem s nimi sám měl nějaký call. Ohledně profi boxu. Protože se chci věnovat i profi boxu. Nechal jsem si to projít hlavou. Sleduju je, viděl jsem, že tu měli nějaké eventy a že mají nějaké kluky pod sebou. Tak uvidíme. To chce všechno čas. Víš jak. Musí se oni nějakým způsobem rozběhnout. Prostě všechno ukáže čas. Uvidíme.

No, ale líbí se mi, ten jejich postoj k tomu.

Profi box to je, né že politika, ale jsou tam dva způsoby to jak k tomu lidi přistupují. Jeden způsob je ten, že budeš vydělávat peníze, ale budeš vědět, že ten zápas nevyhraješ. Prostě oni si tě někde zavolají, zaplatí ti. Ale dají ti boxéra, kterého chtějí posunout výš a tebe tam hodí jak takové žrádlo. A hotovo. Ale když chce z tebe někdo udělat šampiona, tak ti tu cestičku musí nějakým způsobem vydupat. Musí do tebe nasypat peníze, musí ti platit soupeře, musí platit licenci, pass pokud chceš zápasit o titul. Zase jsme zpátky u peněz.

A zase kdyby ses teď přehodil do nějakého frajera co má peníze a chce zainvestovat do nějakého mladého nadějného boxéra. Tak ty o tom boxerovi samozřejmě musíš vědět. A jak o něm budeš vědět, když ten klučina nebude nikde vidět.

Například, znám jednoho kluka, co byl trénovat párkrát v OFE. Je to mladý borec někde z Holiče. @white_gipsy na instagrame mám takové tušení, že tam je pod touto přezdívkou. Boxoval v amatérech a teď jsem viděl, že trénuje u Mayweathera. A má nějakého manažera, který ho tam vzal a trénuje tam. A teď má v profi 2:0.

Ty jsi říkal, že v boxu je to tak a tak. Na české scéně se hodně omýlá jméno Lukáš Konečný. Jaký ty na něj máš názor.

Nemám na něj žádný názor. Pamatuji si ho jako profi boxéra. Vím, že se angažuje v profi boxu a pořádá eventy. Taky jsme s ním komunikovali ohledně profi boxu. Ale víš jak já se nedám jen tak k někomu na ten profi box, protože nechci být ten typ, kde si mě budou předhazovat nahoru dolů, zaplatíme ti tamto a půjdeš takto. Ne, já to tak nechci. Chci být prostě champ. A hotovo. Nebudu tu nikomu dělat rankingy a podobné věci. Nechám si to projít hlavou a pak se rozhodnu ke komu se dám. Něco se rýsuje, ale ještě to nechci propálit.

Chtěl jsem se tě zeptat k tomuto. Přišla ti nabídka ve stylu vyplatíme ti velké prachy, ale frajer potřebuje skóre? Nemusíš zmiňovat jména. Ale jestli v tom boxu to fakt takto funguje.

No funguje to tak, v profi boxu to tak prostě je.

A ty s tím máš osobní zkušenost?

Ne, já jsem se s tím ještě nesetkal, protože zatím všechny zápasy cca přes 200 mám v olympijském boxe. V profi boxe jsem zápas ještě neměl. Ale v profi to tak prostě funguje, jak si říkal. Ještě když máš nějakého debilního managera tak tě obere i o love.

No když jsme u těch manažerů. Jak ty to máš?

Jak to mám. No boxerského managera na profi box zatím nemám, ale uvidíme nechcem o tom ještě mluvit. A co se týká MMA tak v OFE máme tu Ninu. Která se stará o více zápasníků. Ale též to není nic jednoduchého, protože já těch sledujících nemám až tolik, tak víš jak to je.

Rozumíme si. Já tohle naprosto chápu. A co se týká Niny jak ty si s ní spokojený.

Já jsem s ní v pohodě. My jsme se seznámili na jednom eventě v Žilině. Bussinesmenka. Je nápomocná. Snaží se. Ale není to tak jednoduché, jak si každý myslí.

No přesuneme se dál. Protože jako člověka, co má za sebou 200 boxerských zápasů. Se tě prostě musím zeptat. Jak by jsi zhodnotil Oktagon Undeground?

No zhodnotil bych ho jako super uspořádaný event až na ten poslední zápas. Který bych viděl spíš někde na prelims kartě, nebo free prelims. Prostě ten zápas patří na druhou, možná třetí ligu, kde chodí úplní začátečníci a v životě neměli boxerské rukavice na sobě a jdou si poprvé pinknout boxerský zápas. Nemůže Ondro říct, že to byl největší boxerský zápas. Možná to myslel z marketingového hlediska. Ale šak do pi**. Šak to bylo hrozné. Prostě tlačení hlavou jak beran, to bylo co? Údery, že ani nevěděl kam je dává. Ten Marpo chudák tam stál v tom rohu a neudělal ani side step, ani kříž, nohy úplně mimo. Dal by sem to jako první zápas Undegroundu a potom ty ostatní zápasy. Protože ty ostatní zápasy podle mě byly prostě super. Překvapil mě Marek Mazuch. Kdy v prvním kole Apollo vypadal naprosto suveréně. A po prvním kole jsem si myslel, že to bude mít ten zbytek stejný průběh. Ale potom to Marek rozjel hodil tam tři bomby a čávo tam usnul. Podle mě ten zápas byla naprostá pecka.

Myslíš si, že to byl nějaký lucky punch? Nebo to bylo změnou taktiky?

Myslím si, že v prvním kole zůstal zaskočený tím, co tam předváděl Apollo. Byl uvolněný hýbal se na nohách. Co vyslal, to mu vyšlo. Nemusely to být nějaké granáty, ale dařilo se mu poměrně dobře zasahovat. Ale Marek Mazuch se nezlomil po tom prvním kole. Někdo jiný na jeho místě by si řekl: “ty kokos ten mi dává, to nedopadne dobře.” Ne on se kousl a pak v druhém kole mu vyšel ten jeden hák. A pak to byly dvě bomby. Ta druhá čistá brada a Apollo usnul. Nezlomil se v hlavě. Takže za mě super.

A ostatní zápasy vůbec nebyly špatné. Vlado Lengál, potom tam byla Lucka Sedláčková, jediný ženský zápas. Ona je podle mě též top boxérka. Dále Rony Paradaiser s Vlado Moravčíkem. To byl též super zápas. Rony se mi v něm líbil více a myslím si, že měl vyhrát. Všechny ty zápasy měli něco do sebe. Jen ten jeden poslední mi ten zážitek z toho večera tak nějak dojebal. I takový ten divný konec. Nevím jak se dohodli před zápasem na pravidlech. Ale v boxe se počítá pokud je někdo neaktivní. Neříká se tam aktivita aktivita. To není MMA, to je box. Měl ho počítat, pokud byl neaktivní. Měl ho počítat po druhé, pokud by byl neaktivní. A na třetí počítání ten zápas mohl ukončit. A stejně tak měl napomínat Karlíta, že se tlačil hlavou dopředu.

Jinak zdravíme Alexe Cveru. A přišel tady dotaz, který zápas by jsi dal jako hlavní?

Který jako hlavní, těžko říct. Ale musím zmínit, že tam byla i moje váhovka. Sivák s Magardem. Ale v tomto konkrétním zápase vypadal dobře jen Sivák. Magard tam neudělal nic, takže tak. Ale nevím, který bych dal jako hlavní zápas večera. Asi by jsem dal tu Lucii Sedláčkovou. Asi ji.

Mimochodem byl to jediný oficiální profi boxérský zápas na tom galavečeru.

No pokaď to bylo vedené jako boxerský galavečer, tak by mi to taky dávalo největší smysl. Názor na piráta a Melouna na remízu jak ty jsi to viděl.

Podle mě to nebyla remíza. Ja to viděl spíš na výhru piráta. Ten Meloun se tam v tom jednom kole nějak moc vystřílel a spíš mu odešla fýza. První kolo bych dal Melounovi, ale ty ostatní pirátovi.

Abych se vrátil k tomu hlavnímu zápasu. Já to vidím z tohoto pohledu, ale třeba mě opravíš. Karlos tlačil hlavou dával, hlavičky, “fackoval”, rány do zátylku, rány pod pás, tlačení rukou, opírání loktem.

V profi boxe tohle nemůžeš dělat.

Za mě v olympijském boxu by ho rozhodčí po dvou minutách prvního kola normálně dikvalifikoval.

No je to dost možné, že by ho rozhodčí dikvalifikoval. Když se na ten zápas podíváš tak ti to musí stačit. Pokud se na to podívá někdo, kdo se tomu boxu věnuje, tak jasně diskvalifikovali by ho.

Parádní otázka úplně mi to nahrává. Říkal jsi, že tam byla tvoje váhovka. Troufáš si na Siváka?

Porazil by jsem ho.

I na sociálních sítích proběhly nějaké, jak říká Novotňák ptáčkové mi cvrlikali. No co ty a Sivák?

On říkal na té tiskovce, na tom Prime time, co měli, že udělají zápas večera. Při tom hlavní zápas večera by jsem tam s ním udělal já. Protože Magard není boxer je to MMA zápasník a box má nulový. Nic neukázal v tom boxu. Jen se bránil celé čtyři kola. Zkrátka hlavní zápas by jsem s ním udělal já.

A nějaký přímo vzkaz pro něj?

Pokud hledáš frajera na hlavní zápas večera v boxe, tak nevyzývej neboxéry, ale pojď si to rozdat se mnou a pojďme my lehká váha vyprodat O2 arénu. A ukažme všem jak má vypadat boxerský zápas v naší váze. Jsem tu kámo. Mám přes dvě stě zápasů. Porazil jsem mistry světa, stejně jako ty. Ale v tom boxe jsem trošičku, trošičku výš.

Hezky jsi to řekl. Za mě já bych byl rád, kdyby se toho něko chytl. Protože bych se rád podíval na kvalitní box. Vaška Siváka mám strašně rád. A co jiného si přát než vidět fakt dobrý zápas.

Já ho nijak nehejtuji nic takové. Je to šikovný mladý kluk. Má tituly, takže velký respekt k němu. Ale v boxe jsem tu prostě number one já.

Takže vemeš to Karlosovou cestou? Teď musí všichni vědět, kdo je československá jednička.

Tak nemusí to všichni vědět. Stačí, že to vím já. Ale je to tak jak to je. Už toho mám odbouchané hodně. Dělám to skoro 15 let. Dal by jsem si to s kýmkoliv v boxe.

Já ti naprosto rozumím. On je na nějaké úrovni. Ty jsi na nějaké úrovni. Oba chcete udělat hezký zápas. Prostě chceš tam jít, chceš ukázat, že jsi lepší. Ale bez té omáčky kolem to prostě nejde.

Šak teprve teď jsem ho vyzval. Možná se podívá. Možná mu to řeknou jeho kámoši, že tu ho vyzývá nějaký hen ten oný Zátorský. Ať to vezme a jdeme do toho.

Já se jen bojím té reakce, kterou jsme zažili na té tiskovce, když se Sivák vyjádřil směrem k Magardovi, že si na něm Magard chce dělat jméno.

Ale já si na něm nechci dělat jméno. Jen on tam zmiňuje, že je mimo jiné boxér tak když je boxér, tak ať jde boxovat s boxerem a né že tady bude vyzývat kdejakého MMA zápasníka. Magárda, který nemá žádný box. Dokonce vyzýval i mého kamaráda Tomáše Deáka ať si jdou dát postoj, který je také MMA zápasník, ale má stokrát lepší box a postoj než Magard. Zkrátka @badsivak pokud si chceš dát zápas v boxu, tak si dej zápas v boxu se mnou, nebo s jiným boxérem, který ti nakope riť. Kdykoliv klidně do roka a do dne.

Michal Zatorský a Tomáš Deák

Teď trošku se vrátím k tvé manažerce. Plánuješ, co se týká boxu ty věci taky přehodit na ni?

To asi ne. Co se týká sponzorů možná ano. Je to moc brzo. Mě teď čeká operace loktu. To je zranění, které se se mnou táhne už dva roky. Takže musím si dát dokupy ruku. A potom jdeme do toho.

Ale ty už jsi teď opravdu jako ten Karlos.

Tak jsou zranění, které se musí opravit. A jde se.

Teď si samozřejmě dělám srandu. Karlos taky byl s tou rukou a řiká vyměníme součástky a jedeme dál.

Vidíš to on měl loket i já mám loket.

Mamina pozdravuje. Jak je na tom tvoje mamka s tvojí kariérou. Sleduje, nesleduje, fandí?

Fandí, fandí celá rodina. Když jsem jí říkal, že budu dělat i MMA tak nebyla moc nadšená. Jako každá máma, když se její dítě bije. Ale zvykla si na to a fandí mi.

A ty máš nějaké boxérksé předky?

Nikdo, já jsem se bil maximálně s kamarády. Pak mě stahli k trénování boxu a už jsem se v tom našel.

Máš nějaké životní moudro na konec.

Hlavní je aby jsme v životě mohli být zdravý a mohli si splnit všechny sny, co máme v hlavě.

Díky moc za rozhovor.

Taky děkuji.