Majitel RED FACE promluvil a odkryl plány organizace

Nedávno zveřejněna tisková konference organizace RED FACE lehce odkryla karty a
ukázala jakým směrem se chce dále ubírat. Plno lidí si klade otázku kdo vlastně za tím vším stojí. To dosud né moc zmiňované jméno je Petr Diviš (promotér, podnikatel, manažer) jako manažer má pod sebou plno známých fighterů například Lucii Pudilovou která reprezentuje Českou republiku v nejprestižnější MMA organizaci světa UFC. Celkem nás zajímal jeho názor, na celé dění a vize do budoucna.

Podařilo se nám získat krátké vyjádření:

“Jako člověk pohybující se ve světě bojových sportů už nějaký ten pátek, jsem celkem zklamaný že zápasníci a zápasnice kteří každý den dřou dávají do toho maximum nejsou adekvátně ohodnoceni, jak ze strany fanoušků tak finančně. Proto když jsem přemýšlel nad svým novým projektem, respektive organizací RED FACE rozhodl jsem se pro zajímavou kombinaci. Spojit známé osobnosti jak už z řad celebrit tak infuencerů s profi zápasníky. Koncept je celkem jednoduchý, spojit sledovanost celebrit s kvalitními výkony opravdových sportovců. Tím nechci nikoho nějak znevažovat ale upřímně ruku na srdce v dnešní době se pozornost lidí ubírá celkem bizardním směrem. Jako opravdového milovníka bojových sportů mě to velice mrzí, takže toto spojení byla jasná volba.Doufám že náš projekt přinese zmiňované ovoce. Samozřejmě nejsem naivní a chápu že cesta bude velice dlouhá a těžká ale věřím že dosáhneme požadovaných výsledků a přineseme světlo na kvalitní sportovce, které tady máme a plno z vás o nich ani neví. Děkuji všem za podporu.”
Petr Diviš – RED FACE

Tato kombinace si myslím je dost zajímavá a osobně jsem na to zvědavý. Shodou okolností se mi při rozhovoru s Arthurem Omarovem (reprezentantem České republiky v řeckořímském zápase který se objevil například i na olympijských hrách v Tokiu) podařilo zjistit že se v budoucnu i on objeví v organizaci Red Face.


V jednání jsou i jiní velice úspěšní sportovci z různých odvětví bojových sportů takže jak
říkám necháme se překvapit