Denis Farkaš – na plný plyn

Dnes 30.12.2021 se Denis Farkaš představí na Oktagonu 30 v zápase MMA, kde bude jeho soupeřem Andrej Šimkulič, který si v rámci Oktagon Undeground Last Man Standing připsal výhru nad Janem Pajtašem a postoupil do dalšího kola pyramidy, kde nestačil na celkového vítěze pyramidy Milana Páleše.

Jak hodnotí Denis Farkaš svoji účast a vůbec organizaci Fight Night Challenge z pohledu bojovníka?

“Za mě organizace FNC byla fakt na vysoké úrovni. Já jako bojovník si nemám na co stěžovat. Ano postřehl jsem, že tam byly nějaké problémy se streamem. Ale tak za to organizátoři ani nijak nemohli. Jinak celkově hodnotím ten galavečer jako super. Líbili se mi jak zvládli souboje rappeři. Rytmus brutálně překvapil. Fakt jsem nečekal takový výkon.

Co se týká mého soupeře Jakuba Gazdíka, byl skvěle připravený. Sice dlouho nezápasil, ale stále trénuje a z přípravy ani nevypadl. Zaslouženě vyhrál. Byl fakt neskutečně rychlý. Ale jsem rád, že to byl dobrý zápas. Sice jsem nevyhrál. Ale dopadlo to na body 2:0 pro Jakuba Gazdíka. Tak aspoň to nebylo tak, že by mě úplně přejel. Po zápase za mnou přišel a ptal se mě z čeho prý mám hlavu. Měl úplně nateklou ruku. Vím, že s tím pak jel na rentgen a co jsem slyšel, že by tam měla být nějaká zlomenina. Tak mu přeji ať to, co nejdříve vyléčí.

Prohra samozřejmě zamrzí. Je to holt sport, kde není prostor pro druhé místo. Nicméně jsem bez zranění a můžu nastoupit do dalšího zápasu. To mi volal Attila, když jsme jeli z Brna domů. Prý jestli jsem v pohodě a jestli nechci ještě jeden zápas letos. A že bych mohl mít soupeře Andreje Šinkuliče, což je hodně šikovný borec. Ptal jsem se ho, kdo ještě jede. Říkal, že mu na to kývnul Michal Plesnik. Tak jsem řekl ok, jdeme do toho.

2 Profi zápasy během třech dnů je docela dost, zvláště když člověk nezápasí pomalu rok a půl. Ale mám už za sebou jak 4 členou, tak 8 členou pyramidu, což je ještě větší masakr. Je to záhul pro tělo…

..ale co, když už po dlouhé pauze, tak rovnou na plný plyn.”

{ za redakci MMA-bezmasky.cz děkujeme Denisovi za rozhovor a přejeme mu, aby ten dnešní zápas byl vítězný.

Doplnění: Denis Farkaš vyhrál svůj zápas na Oktagon 30 KO v 1:24s prvního kola nad soupeřem Andrejem Šimkuličem. Gratulujeme 🙂 }