Zdeněk “GameOver” Polívka – nová posila Gorila MMA

Před časem mádii proběhla kauza o tom, že Zdeněk Polívka odešel z Gymu, kde se připravoval na zápas v Mnichově. Vyjádření od OktagonuMMA bylo celkem stručné:

Zdeněk Polívka opouští gym, za který poslední léta zápasil a bez plné přípravy nemůže nastoupit v Mnichově. Zápas proto po dohodě ruší. Na Game Over se můžete těšit na jaro

K tomu vzápětí sám zápasník dal vyjádření pro své fanoušky:

Zdravím všechny své příznivce. Tohle vyjádření je pouze pro vás a pro nikoho jiného! Přemýšlel jsem o tom už dávno, a myslel jsem, že měsíc do zápasu vydržím. Ale věci se mají tak, že změna musela zkrátka přijít okamžitě. Mám stále ty nejvyšší cíle a tento krok byl nezbytný k mému posunu a celkovému růstu. I jako člověka. Tréninky v bývalém gymu mě delší dobu nenaplňovaly a necítil jsem progres. Nastal tedy čas na hledání nového týmu, sparing partnerů, energie, motivace a krve do žil. Na zápas v Mnichově jsem se těšil a mrzí mě to, ale věřím, že mě pochopíte. Děkuji vám za obrovskou podporu a těšte se na novou svobodnou verzi Gameovera v roce 2023

Aktuální skóre v MMA Zdeňka Polívky je 8:6 a ve svých 24 letech stále patří k nadějím českého MMA. K jeho aktuálnímu skóre nepochybně přispělo i skóre, které nasbíral v přípravě pod Cage Warriors.

(7:3 v MMA + 2:0 v Oktagon Undeground)

Zdeněk “GameOver” Polívka, Sebastian Porsch a Viktor Červinský, který se v sobotu 25.2.2023 představí na turnaji FabriqMMA v Nitre.

V úterý v pořadu Mixxer na Ocko.tv Zdeněk Polívka prozradil, že by chtěl startovat na turnaji v Liberci. Otázka je, zda ho tam skutečně uvidíme, vzhledem k tomu, že celá karta je už známá a tak by se mohl představit nejspíš jen v okamžiku, kdy by z představené karty, někdo vypadnul.

Dlouhou dobu zůstávalo nezodpovězené do kterého MMA gymu zamíří. Těch možností na výběr není mnoho. Sám Zdeněk si z toho příliš těžkou hlavu nedělal a občas svůj instagram obohatil i o video k tomuto tématu.

Hodně fanoušků ho chtělo vidět připravovat se pod těmi nejlepšími za které považují například Reinders MMA vedený André Reindersem, nebo GorillaMMA vedený Pepou “Gorila” Králem.

Máme oficiálně potvrzenou informaci, že právě pod Pepou Králem v Gorila MMA Praha začíná Zdeněk “GameOver” Polívka novou etapu své přípravy v MMA.

Jsme samozřejmě zvědaví, kdy se poprvé představí pod svým novým Gymem a hlavně jak úspěšná tato premiéra bude.