250 tis. Kč, nebo vrať pás

Výzva, která tady, v českém boxu, ještě nebyla.

Václav Pejsar dostal nabídku na titulový zápas s Lukášem Fajkem. A aby nebyly žádné pochybnosti a spekulace, tak to udělala stáj Patronboxing zcela veřejně >> zde <<

Patrik Knopp následně ještě upřesnil, že se jedná o částku za nastoupení do zápasu. Především, aby předešel jakýmkoliv spekulacím o tom kdo a za jakých podmínek tuto částku dostane.

K zápasu se vyjádřil Vasil Ducár aktuální držitel českého titulu v boxu v křížové váze, který v souboji s Václavem Pejsarem získal. Následně pás obhájil v Lucerně v prosinci 2022, kde porazil Vladimíra Řezníčka. (O Lucerně jsme psali zde).

“A kdyby náhodou Lukáš Fajk nějak uklouzl, třeba na slupce od banánů, tak si to s Václavem Pejsarem rozdám ještě jednou já a zbiju ho potřetí i ve vyšší váze. Ale to se nestane.” Neni na pochybách Vasil Ducár o tom, kdo by z tohoto duelu odcházel jako vítěz.

Ostatně o tom, že Václav Pejsar drží titul neoprávněně není na pochybých ani Lukáš Fajk:

“Nějaké zápasy o titul Na Větrušce, kde si přiveze jako soupeře nějakýho Vicence někde kdo ví odkud. Pomalu padesátiletý týpek. Tam přišel dostal dva crossy a bylo vymalováno a frajer má pás bez boje a radoval se tam jak, kdyby byl v MGM v Las Vegas. 12 vteřin to celé trvalo. Tak hlavně, že tam všichni chlastali Březňák,” nebere si servítky Lukáš Fajk. (více zde)

Celá tisková konference, kde tato výzva zazněla, je k dispozici ke shlédnutí

>>>> ZDE <<<<