Spejbl Gym vs Tadeáš Veselý aneb nahá prsa vs mezinárodní úspěch Lukáše Hudlera

Vyzývat profesionálního zápasníka ze strany Influencera a samozvaného “gangstraboye” je naprostý nesmysl. Je to stejný nesmysl jako, kdyby někdo vyzval Ester Ledeckou na závod ve sjezdu (a v jejím případě je naprosto jedno, zda by to bylo na lyžích, nebo na snowboardu) v Kitzbilu a při tom jediný kopec, který kdy okusil by byl Ski areál Chotouň. Nic proti tomuto Ski areálu. Je naprosto dokonalý pro učení dětí i dospělých. Navíc tuto sezónu měl sníh, i přes nepřízeň počasí, v podstatě od Vánoc až do konce března. A to i v době, kdy sníh například na Ještědu, nebo ski areálu Hochtief, chyběl.

Každý se shodneme na tom, že výzva od Tadeáše Veselého byla nesmysl. A pravděpodobně ani on sám nepočítal s tím, že se setká s kladnou odezvou ze strany Tadeáše Růžičky a jeho teamu ze Spejbl Gymu. A přesto, i když je to naprostý nesmysl, je to mediálně vděčné téma. Dá se tam nahodit skvělý clickbaitový titulek a člověk nemusí být ani, jak se teď s oblibou říká, ta nejostřejší tužka v penále.

A to je přesně ten první důvod, proč na tuto výzvu Spejbl Gym a Tedeáš Růžička kývli a proč se Tadeáš Veselý přepočítal v tom, že od nich nedostane kladnou odezvu. Ten druhý důvod souhlasu se zápasem je naprosto zřetelný a v odpovědi Tadeášovi Veselému to jasně zaznělo. Jedná se o to, aby se podobně PITOMÉ výzvy už nikdy neopakovaly. Máte nějaké pochybnosti o tom prvním důvodu?

Zkuste si vzpomenout, co rozviřilo titulky v prostoru bojových sportů za poslední dva měsíce nejvíce. Nepočítám Tipsport GameChanger, ten si své místo umí udělat sám už jenom výší peněz o které se zápasí. Ano správně je to Clash Of The Stars a prsa dvou účastnic. The Ring (o turnaji jsme psali zde) turnaj v boxu pořádaný stájí Patronboxing ve spolupráci se stájí Tohle je box, zůstal ve stínu turnaje Clash Of The Stars (zde). Prostě proto, že prsa účastnic v ten moment byla zajímavější a to natolik, že se jim dostalo prostoru i v zahraničních médiích.

Bohužel v tomto bulvárním balastu zapadají informace, které mluví o úspěších mladých talentů. A jedním z nich je i Lukáš Hudler (rozhovor s ním je k dispozici zde), ringovy multitalent z pražského Spejbl Gymu, který nedávno úspěšně vkročil mezi muže.

Teprve 18ti lety Lukáš Hudler, který má na svém kontě přes 300 zápasu a 14x titul mistra světa, včera (v pátek 17.3. 2023) v Rakousku dvakrát zvítězil v eliminačních bojích ve světovém poháru kickboxerske organizace WAKO.

Lukáš, který je cely život veden svým otcem Ladislavem, nyni se připravuje pod taktovkou trenérů Mikky Vančury a Ondřeje Hutnika, poprvé nastoupil v áčkové kategorii mužů.

První utkání si The Irish(ringove jméno Lukáše) jednoznačně poradil se soupeřem z Německa a jasné zvítězil u všech rozhodčích. Pak přišlo lehké zaváhání ze strany trenérů, kteří měli za to, že Lukáš Hudler má už všechny zápasy o eliminaci za sebou a semifinále jisté. Ukázalo se, že tomu tak není a Lukáš Hudler musel na rychlo naskočit do zápasu o semifinále. Tohle zaváhání bylo málem pro Lukáše osudové. V druhém kole se dostává do počítání a jeho soupeř, domácí Rakouská hvězda, aktuálně pátý ve světovém žebříčku, ovládá utkání. Otřesený Lukáš Hudler však prokázal extrémní vůli po vítězství a utkání otáčí a ve třetím kole si připisuje nádherné KO.

Bohužel následky všech těchto bojů si vybírají svoji daň a otec Lukáše, je nucen syna z turnaje odhlásit. Ale i tak si Lukáš odváží krásné druhé místo a vědomí, že i ve svých 18ti letech dokáže porážet borce z čela světového žebříčku a to i v kategorii mužů.

Je na Vás jestli chcete víc číst o holých kozách účastnic COTS, nebo o mezinárodních úspěších mladých talentů ze světa bojových sportů z České a Slovenské republiky.